Equip Docent

Conchi Hernández

Directora i mestra d'anglès

chernandez@escolaestel.net

Laura Fabregat

Tutora de P-4

lfabregat@escolaestel.net

Laia Vernet

Tutora de 1r

lvernet@escolaestel.net

Marta Millán

Mestra de Diversitat.

mmillan@escolaestel.net

Paula Bonilla

Tutora de 6è

pbonilla@escolaestel.net

Júlia Díaz

Cap d'estudis i tutora de 3r

jdiaz@escolaestel.net

Nília Armario

Tutora de P-3

narmario@escolaestel.net

Marta Pujol

Tutora de 2n

mpujol@escolaestel.net

Cèlia Millas

Sotsdirectora

cmillas@escolaestel.net

Anna González

Tutora de P-5.

agonzalez@escolaestel.net

Sònia Verdejo

Mestra d'anglès.

sverdejo@escolaestel.net

Maria Ibarra

Tutora de 4t

mibarra@escolaestel.net

Mercè Vera

Tutora de 5è

mvera@escolaestel.net

Paula Ordoño

Vetlladora


Monitors/es Servei de menjador

Ana Aragonés

Auxiliar de cuina

Trini Morera

Monitora de menjador

Maria José León

Monitora de menjador

Sara Martín

Monitora de menjador

Denís Jiménez

Monitor de menjador


Administrador

Sechu Chica