Equip Docent

Conchi Hernández

Directora i mestra d'anglès

chernandez@escolaestel.net

Laura Fabregat

Tutora de P-5.

lfabregat@escolaestel.net

Laia Vernet

Tutora grup A i mestra d'educació musical.

lvernet@escolaestel.net

Marta Millán

Tutora grup D i mestra de Diversitat.

mmillan@escolaestel.net

Esther Pereira

Tutora grup F

epereira@escolaestel.net

Júlia Díaz

Cap d'estudis

jdiaz@escolaestel.net

Nília Armario

Tutora de P-4.

narmario@escolaestel.net

Marta Pujol

Tutora grup B

mpujol@escolaestel.net

Òscar Vázquez

Tutor grup H 

ovazquez@escolaestel.net

Paula Bonilla

Mestra d'anglès i de reforç

pbonilla@escolaestel.net

Anna González

Tutora de P-3.

agonzalez@escolaestel.net

Sònia Verdejo

Tutora grup E  i mestra d'anglès.

sverdejo@escolaestel.net

Maria Ibarra

Tutora grup E

mibarra@escolaestel.net

Mercè Vera

Tutora grup G

mvera@escolaestel.net